Koral Klinik Nişantaşı’nda

Koral Klinik Nişantaşı’nda ikinci Şubesini Açtı

Uzm Dr Deniz Koral

2010 yılından beri Bağdat caddesi Erenköy’deki kliniğinde Medikal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji’nin tüm yeniliklerini başarıyla uygulayan Koral Klinik  sağlıkta ve estetikte  kaliteden , doğallıktan ödün vermeyen bütünsel  yaklaşımını  2018 sonbaharından itibaren Nişantaşı Teşvikiye caddesinde ki Koral klinikte de sürdürecek. Dermatoloji Uzmanı Dr. Deniz Koral’a yeni klinikle ilgili sizler için konuştuk.

-Hem Anadolu yakası hem Avrupa yakası ikisi zor olmayacak mı?

Evet baştan zor gibi görünse de hem benim hem de Dr. Hilal Koral’ın iki taraftaki hastalarına sağlayacağı kolaylığı düşününce zevkli hale geliyor, bütün zorluklar aşmak içindir zaten, benim dünya görüşüm bu.. Haftada bir gün Bağdat caddesindeki klinikte hastalarımla buluşuyorum, diğer günler Nişantaşındayım, Bağdat caddesinde ise haftanın bir günü hariç Dr. hanım hastalarıyla ilgileniyor, yani haftada bir gün yer değiştiriyoruz.

-Ne gibi yenilikler düşünüyorsunuz, neler var yeni klinikte…

Hepimizin takip ettiği gibi estetik sektörü çok hızlı ilerliyor, hatta bazen takip etmekte güçlük çekiyoruz. Gün geçmiyor ki yeni bir formül yeni bir cihaz çıkmasın… Bize yapımıza uygun tüm uygulama ve metodların en yakın takipçisiyiz, biraz garanticiyiz ve muhafazakarız bu konuda.. Özellikle zayıflamada son trend Temassız Estetik “BTL Vanquish ME” ile fark yaratacağımızı düşünüyorum, Amerikan FDA onaylı seçici yağ eritici bir cihaz olan BTL Vanquish ME ile 4 haftada vücudunuza değmeden 30-45 dk sürelerde bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız mümkün, tabi bunun yanısıra başka uygulamalarla kombinasyon yapmak diyet ve spor desteği sonucu çok etkiler. Yüz uygulamalarında çok iyi geri dönüşler aldığımız Cilt gençleştirme kokteylerinden gençlik serumu H-100 oldukça fazla uyguladığımız ürünlerden..
Birde bebek gibi sonuçlarıyla çok başarılı bir Thulium lazer olan Baby Face‘te kliniğimizde bulunmaktadır.. Ameliyatsız cilt germe deyince ikincisini de aldığımız Fokuslu Radyofrekans + Ultrason BTL Exilis Elite farkı ile Saten Yüz Germe tabi ki Nişantaşında da var.

-Ayrıca klasiklerden neler var dersek…

Tabi ki hiç kuşkusuz 4 yıldan beri amiral gemisi diyebileceğim PlexrPlus ile ameliyatsız göz kapağı estetiği en başta gelir. cerrahi olmayan işlemlerde en güvenilir ve sağlıklı net sonuçları ile PlexrPlus yeri değişmeyen uygulamalarımızdan. Ayrıca iple yüz germe işlemleri de vakaya göre tercih ettiğim yöntemlerden, Botoks, dolgu gibi işlemler ise olmaza olmazlardan zaten. Bu arada cilt bakımlarından Hydrafacial Power, Casmara maskeli bakımlarda çok tercih edilen uygulamalarımızdandır.

– Son söz olarak neler demek istersiniz..

Bağdat caddesinde ve Nişantaşında ben ve Medikal Estetik hekimi Dr. Hilal Koral sağlıklı doğal estetiği hastalarımızla buluşturmaya devam edeceğimiz için çok mutluyuz.

 

Koral Klinik Nisantasi Ekibi

Cihazlarımız 1

Cihazlarımız 2

Koral Klinik Nisantasi

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.