EmSculpt Neo Molly Sims’in Yeni Sırrı

Molly Sims. Courtesy of Molly Sims/Instagram

İnce ve zarif olmak artık daha kolay! Amerikanın en çok okunan magazin sayfası usmagazine.com yeni manşet geçti bizde vakit kaybetmeden sizler için derledik. “Dünyada ilk kez, yağ hücrelerini yakmak için kullanılan radyo frekans teknolojisi ile kasları şekillendirmek ve kuvvetlendirmek için kullanılan odaklı elektromanyetik alan cihazı güçlerini birleştirdi. Aralarında Molly Sims, Jenny McCarthy ve Carmen Electra‘nın da bulunduğu ünlüler teknolojiyi çoktan test etti! EmSculpt Neo‘ya merhaba deyin.”

Orijinal EmSculpt cihazını yaratan şirket olan BTL‘nin yeni yüksek teknoloji ürünü makinesi, iki tedaviyi birleştirerek daha etkili ve zaman açısından daha verimli bir deneyim sunan Emsculpt Neo yarattı. Bu sayede hem radyofrekans hemde odaklı elektromanyetik alan teknolojisini birlikte kullanan ilk cihaz oldu.

Peki nasıl çalışıyor? EmSculpt Neo, seçkin doktor muayenehanelerinde ve özel kliniklerde bulunabilir. ( https://www.emsculptturkiye.com buradan size en yakın kliniği bulabilirsiniz ) İşlem 30 dakika uygulanmaktadır. İlk olarak, uygulayıcı kişi karın ya da popo bölgesine başlıkları yerleştirir. Uygulama başladıktan sonra yavaş yavaş enerji arttırılarak kasların kasılma gücü ve yoğunluğu arttırılır. Aynı zamanda radyofrekans enerjisi sayesinde ısı da ortaya çıkmaktadır. (20.000 mekik ya da squat hareketine eşdeğer bir kas çalışması uygulanmaktadır) En iyi sonuçlar için bir hafta aralıklarla dört seans önerilmektedir ve her seans Amerika’da 800-1.200 $ arasındadır.

EmSculpt Neo Sadece kaslarınızı çalıştırmakla kalmaz aynı zamanda radyofrekans teknolojisi sayesinde BMI kısıtlaması olmadan %30 un üzerinde yağ azaltımı ve %25 in üzerinde kas artışı sağlanır. Radyo frekans ve elektromanyetik dalga kombinasyonu, daha hızlı yenilenme için hücrelere oksijen göndererek kan akışını uyarır. Bu sayede hem cilt yenilenmesi hem yağ azalması hemde yeni bağ doku ve kas oluşumu sağlanır.

Bu, ünlülerin akın ettiği ilk EmSculpt makinesi değil. Yeni çıkan cihaz ile daha fazla iş daha kısa sürede yapılacak gibi gözüküyor. Ayrıca Us Magazine göre Emsculpt cihazı 2018 yılının başlangıcından beri Hollywood’un A listesinin bir sırrı olmuştur. Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Olivia Culpo, Bethenny Frankel ve Lisa Rinna teknolojiye güvenen yıldızlardan.

Peki Ülkemizde kimler bu teknolojiyi tercih etti ve instagram sayfalarından paylaştılar ? Gülben Ergen, Bircan Bali, Şeyma Subaşı, İrem Derici, Nazlı Kayı, Aslı Şen, Mert Vidinli, Avatar Atakan, Saba Tümer ve Ender Saraç gibi ünlü isimler kendi uygulamalarını instagram hesaplarından paylaştılar.

Kim Kardashian’ın Son On Yıldaki Vücut Evrimine Bir Bakış

Kim Kardashian Emsculpt deneyimini anlatıyor

EmSculpt Neo, ünlülerin vücutlarını inceltmek ve şekillendirmek için kullandıkları en yeni non-invaziv vücut şekillendirme tedavisidir.

EmSculpt Neo, Amerikadaki ünlülerin vücutlarını inceltmek ve şekillendirmek için kullandıkları en yeni non-invaziv vücut şekillendirme uygulamasıdır.

Peki Türkiyede var mı? Henüz yok ama olursa ilk buradan duyacaksınız….

Bu haber 17 Ekim 2020 tarihli Us Magazin sayfasından derlenmiştir.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.