FOKUSLU ULTRASON ZARARLARI

Hifu yan etkileri neler? | Ameliyatsız Yüz Germe Kimlere uygulanabilir?

Estetik teknolojileri Biyomedikal Uzmanı Onur Özbulut geçtiğimiz günlerde Youtube sayfasından yayınlamış olduğu bu önemli konuyu sizler ile paylaşmak istedik.

Ameliyatsız cilt gençleştirme işlemi hifu riskleri neler? Odaklı ultrason ile yüz germe işlemi kimlere yapılır? Fokuslu ultrason yaptıranlar neden memnun değil? Hifu ile yüz germe işleminde en iyi sonucu alabilmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlattığım videomda aslında hiç konuşulmamış olan yüz germe risklerinden bahsettim.

Fokuslu ultrason sistemleri uzun yıllardır kullanılmaktadır. Her yeni sezon ayrı bir özellik cihazların üzerlerine eklensede asıl amacı ve uygulayışı aynıdır. Cilt altında hasar oluşturduktan sonra belirli açılarda yüz germe işlemi yapmak ve 3 aylık süreç içerisinde yeni kollajen üretimi ile cilt gençleşmesi sağlamak. Yeni cihazlar uygulamanın konforunu arttırıcı ekstra ekipmanlar sağlıyor ancak riskleri ortadan kaldırmıyor. Öncelikle şunun bilinmesini isterim. Fokuslu ultrasonlar ile doğru ellerde doğru kişiye doğru dozajlar ile mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Ancak bu uygulamanın gerçekten hayatınızı etkileyebilecek riskleri olduğunu da unutmayın. Videomda sizler için bu riskleri anlattım ama dediğim gibi olacak anlamına gelmediği gibi olabilir olarak varsayın ve uygulama yaptırmadan önce düzgün araştırın.

Fokuslu ultrason yaptıranların yorumları bir önceki Fokuslu ultrason yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler videomun altında mevcut o videoma buradan ulaşabilirsiniz https://youtu.be/2o2z9HAIejU Bunun dışında cihazların riskleri olduğu gibi uygulayıcının da öneminden bahsettim. En iyi cihaz ile uygulama konusunda deneyimi olamayan birisinin yapması deneyimli ama orta derecede bir cihaz ile uygulama yapan aynı değildir. Bu yüzden deneyimli doktor ve en azından klinik çalışmaları olan bir fokuslu ultrason tercih edin. Tabi bu uygulama sizin için uygun mu? önce ona karar vermelisiniz bu yüzden videoyu tamamen izlemenizi öneririm. Sorularınız olursa her zaman yazabilirsiniz. Videomu beğenmeyi unutmayın. Sağlıkla Kalın

İnternet üzerinde ameliyatsız yüz germe fokuslu ultrason hifu zararları olarak içerik bulamamıştık… Artık sizler için var

Video için

Ameliyatsız Yüz Germe Fokuslu Ultrason Hifu Zararları

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.