H 100 Aşısı Toplantısı Yapıldı

H 100 Aşısı toplantısı 12 Mayıs 2018 tarihinde Dr Hilal Koral eşliğinde İstanbul Bağdat Caddesindeki kendi kliniği olan Koral Klinikte yapıldı. Workshopa İstanbul’dan ve İstanbul dışından bir çok tanınmış doktor katıldı. Uygulama eğitimi ve teorik bilgilerin anlatıldığı toplantı ile NishParhma firmasının bu ürününü artık daha fazla duyacağımızı düşünüyoruz.

H 100 Aşısı Toplantısı Bir çok Doktor ile yapıldı

12 Mayıs 2018 de yapılan H 100 Aşısı ile bebeksi cilt Workshopuna, Dr Hilal Koral eşliğinde; Dr Tuğba Arslan Küçük, Dr Gökçe Şimşek, Dr Nilay Öncel, Dr Murat Çam, Dr Naciye Batmaz, Dr Ferda Yaman, Dr Ebru Söylemez, Dr Şakir Akdemir, Dr Gülsüm San, Dr Figen Uludağ, Dr Özlem Avcı, Dr Sezgin Firidin, Dr Aynurcan Hamidova katıldı.

h-100-asisi-toplantisi

H 100 Aşısı Toplantısı

Toplantı nasıl geçti?

H 100 Aşısı Toplantısı bizim için tamamen uygulamalar ve teorik anlatımların olduğu bir organizasyon olduğunu belirten Dr Koral, NishParhma firmasının ürünü olan H 100 Serumu ile ilgili doktorlar ile çok güzel bir workshop gerçekleştirdiğini belirtti. Bu toplantı sayesinde artık Türkiye’nin bir çok bölgesine ulaşan bu uygulama, yakında herkesin gözde serumu olacağa benziyor. Hem ev sahibi hemde eğitici doktor Hilal Hanım neden bu uygulamanın bu kadar popüler olduğunu ve yakın zamanda daha ne kadar çok göreceğimizi bize kısaca anlatıyor.

 Neden H 100 Aşısı ?

Dr Hilal Koral Anlatıyor

Yaza çok az bir zaman kalmışken düşünebileceğiniz bir uygulama. Hatta yaz boyunca tüm cilde uygulanabiliyor. Cilde parlaklık ve ışıltı veren, kırışıklıkları açan bu cilt gençleştirme kokteyli ile yaza pırıl pırıl girip güneşin denizin cildinize vereceği hasarı önleyebiliyoruz.

Dünya da 31 ülkede uygulanmaya başlayan H 100 Serumu uygulandığı ilk seanstan itibaren etkilerini göstermekte. Konu ile ilgili detaylı bilgi isteyenler için Dr Hilal Koral’ın H 100 Aşısı ile Bebeksi Cilt ile ilgili yazısı okuyabilirsiniz. H 100 aşısı nasıl yapılıyor, H 100 aşısı ne zaman etkisini gösteriyor gibi sormak istediklerinizi haberin altında yazabilirsiniz. Dr Hilal Koral’ın konu ile ilgili sorularınızı yanıtlamasını istiyor ve H 100 aşısı ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Estetik Haberlerini takip edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.