Dr Nejat Can “Bilimsel makalem kabul edildi.”

Dr Nejat Can Aptos ipleri ile yapmış olduğu çalışmanın Dünya Estetik Tıp Derneği UIME yayını Aesthetic Journal da yayımlandığını kendi facebook sayfasından yayımladı.
Türk doktor yapmış olduğu başarılı klinik çalışma sayesinde 32 farklı ülkede adından söz ettirdi. Ameliyatsız iple yapılan bu teknik ile burun kaldırma ve burun şekillendirmede farklı bir yaklaşım sergiledi.
Dr Nejat Can “Ameliyatsız burun kaldırma ve burun şekillendirme işlemini sadece ufak bir lokal anestezi ile 30 dakikalı bir uygulamada yapıyoruz ve işlem sonunda morluk ödem oluşmuyor” Burun ucu kaldırmak ve daratlmak ya da dikleştirmek isteyenlere alternatif uygulama.
Dr Nejat Can’nın facebook sayfasından paylaşımı

Aptos Excellence Visage İpleri ile Ameliyatsız Burun Kaldırma ve Burun Şekillendirme

Dünya Estetik Tip Derneği UIME nin resmi yayını Aesthetic Journal a gönderdiğim bilimsel makale kabul edildi.
Makale ülkemiz dahil 32 ülkede yayımlandı ve kabul edildi.

Işlem lokal anestezi ile sadece 30 dakikadan daha az bir sürede bitmektedir. Işlem sonrası morluk ve ödem oluşmuyor. Hasta hemen işlem sonrası sosyal hayatına geri dönüyor.

Burun Ameliyatı gerektirecek kadar büyük problemi olmayan, sadece burun ucunu kaldırmak isteyen, Burnunu biraz daraltmak ve dikleştirmek isteyen (ameliyat endikasyonu olmayan) herkes çok rahatlıkla yaptırabilir.

Aesthetic-medicine-volume4-no2-April-June-2018

Aptos-thread-lifting-methods-of-the-nasal-tip-lifting-Nejat-Can

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.